Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Cherry Gao

Numer telefonu : +86 573 82602311

WhatsApp : +8613857354118

Free call

2021, MTSCO, dzięki za spotkanie!

January 4, 2022

najnowsze wiadomości o firmie 2021, MTSCO, dzięki za spotkanie!

Zeszły tydzień, Jiaxing MT Sbezbarwny Strzymany w ręku tencoroczne spotkanie podsumowujące na koniec roku.2021byłwyjątkowy rok dla handlu międzynarodowego i przemysłu stalowego.Globalna epidemia nie została złagodzona, a Chiny biorą na siebie większość odpowiedzialności za produkcję światowego przemysłu wytwórczego.Wzrost frachtu morskiego, dostosowanie taryf, racjonowanie mocy i przestoje miały ogromny wpływ na nasz rozwój.Mimo tylu trudności jesteśmy elastyczni i szukamy rozwiązań pod warunkiem zabezpieczenia interesów klientów.

MTSCO-thanks-for-meeting-you1.jpg

Poszukiwanie wiedzy i zmiany zawsze było jednym z MTSCO's ważne wartości, a wysiłki podjęte w ciągu ostatniego roku również zostały zrealizowane. Sprzedaż nasz stal nierdzewna zwiększona o 26% w porównaniu z 2020. Więcej niż 7Dodano 0 nowych klientów, z klientami współpracującymi na całym świecie.

MTSCO-thanks-for-meeting-you2.jpg

Jeśli chodzi o produkty, nasze korzystne produkty, rura bez szwu ze stali nierdzewnej, cewkaed rurki i stop niklu, nadal utrzymują silną konkurencyjność, aby pomóc globalnym klientom w rozwoju ich rynku i działalności.

MTSCO-thanks-for-meeting-you3.jpg

2022 nadchodzi, MTSCOjest pełen ufności w przyszłość.Dziękujemy za wsparcie i zaufanie wszystkich klientów w minionym roku.Bez względu na zmiany, niezłomnie wybraliśmy MTSCO.W przyszłości z niecierpliwością czekamy na współpracę z większą liczbą klientów, aby pomóc Ci wspólnie się rozwijać.Wszystkim klientom życzę szczęśliwego nowego roku i pomyślnej kariery.

Czego oczekujesz od nas w nowym roku?Zapraszamy do zostawienia wiadomości w komentarzu!

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

mt@mtstainlesssteel.com
+8613857354118
gkx1229