Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Cherry Gao

Numer telefonu : +86 573 82602311

WhatsApp : +8613857354118

Free call

MTSCO oczekuje na Twoje dołączenie w ciągu najbliższych 13 lat!

December 12, 2019

china nowości na temat MTSCO oczekuje na Twoje dołączenie w ciągu najbliższych 13 lat!

8 grudnia przypada 13 rocznica założenia Jiaxing MT Stainless Steel Co., Ltd. Wcześnie rano wszyscy pracownicy zebrali się, aby przeprowadzić ambitną akcję budowania zespołu.

Od momentu założenia w 2006 r. MTSCO rozwija się w oparciu o ciągłą poprawę kultury korporacyjnej. Od początkowego trzyosobowego zespołu do kilkudziesięciu obecnych zespołów, doświadczył wielu wzlotów i upadków. To duch nie porzucania i nie poddawania się sprawia, że ​​rozwijamy się do dziś. Dzisiaj firma promuje uczenie się przez całe życie, a każdy pracownik stale podnosi swoją wiedzę zawodową, poziom biznesowy i zdolności komunikacyjne, a także zapewnia klientom coraz bardziej profesjonalną obsługę. Być najbardziej niezawodnym dostawcą metali przemysłowych na świecie to nasza wizja firmy.

Odgadnij liczby ze zdjęć i posortuj je w kolejności. Przetestuj nasz mózg i pracę zespołową.

Rzuć butelkę z wodą, po kolei wywierć koło linowe i ukończ wyzwanie w jak najkrótszym czasie.

Każdy członek jest aktywnie zaangażowany w grę. Mimo że w końcu jest tylko jeden mistrz, wszyscy starannie podsumowali swoje doświadczenie.

W pracy zespołowej powinniśmy w pełni ufać liderowi i każdy powinien rozumieć ogólny proces każdej pozycji. Po zakończeniu każdego projektu należy go streścić i dopracować. Ciągle rozumiem trend w branży i uchwycić najnowszy punkt wzrostu. Wyznaczając cele, musimy być surowi wobec siebie i stawiać sobie ambitny cel.

Po południu mieliśmy bardzo trudną grę. Wszyscy członkowie są transportowani przez wyznaczoną dziurę bez pomocy narzędzi i nie wolno nam rozmawiać ani komunikować się w środku. To świetny sprawdzian naszej zdolności do współpracy i wytrwałości. Dziesiątki razy ponieśliśmy porażkę i ostatecznie nie mieliśmy nawet siły fizycznej, ale nadal nikogo nie poddaliśmy.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

mt@mtstainlesssteel.com
+8613857354118
gkx1229