Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Cherry Gao

Numer telefonu : +86 573 82717867

WhatsApp : +8613857354118

Free call

Rosja? Podróż lodu i ognia

November 30, 2023

najnowsze wiadomości o firmie Rosja? Podróż lodu i ognia

W listopadzie Mtsco miało zaszczyt powitać powodzenie dwóch rodzin, Joey i Amy, które wyjechały do Rosji na początku października w celu promocji produktów i rozwoju klientów.i osiągnął owocne rezultaty po miesiącu ciężkiej pracy.

Podczas tej podróży uczestniczyli w 5 wystawach, w tym Metal Expo, SPIGF i Weldex.i wprowadził trójkątny drut MtscoKlienci wykazali duże zainteresowanie Mtsco i produktami i prowadzili dogłębne dyskusje na temat przyszłej współpracy zakupowej.

Wielu naszych nowych przyjaciół okazało wielkie entuzjazm, co nie tylko pozwoliło nam dowiedzieć się więcej o nowych osiągnięciach w rosyjskiej branży rur i drutu,ale także do nauki nowej wiedzy na temat przemysłu grzejnikaZ niecierpliwością oczekujemy na długoterminową i stabilną współpracę z Państwem.

1701309362803809.jpg

W ciągu miesiąca odwiedziliśmy głównie odpowiednich klientów zlokalizowanych w Moskwie i Petersburgu.zgubić sięJednak trudności te nie pokonały ludzi z Maxtor. Dzięki wspólnym wysiłkom i pomocy naszych klientów pokonaliśmy przeszkody.

mtsco stainless steel.jpg

 

W tym procesie chcielibyśmy wyrazić naszą szczerą wdzięczność tym przyjaciołom, starym i nowym,Za ich ciepłą gościnność i szczególnie za troskliwą uwagę dla dwóch pani, które po raz pierwszy postawiły stopę na ziemi rosyjskiej.To była przyjemność spędzać z tobą czas, a widząc twoją aprobatę dla Mtsco i jej produktów, wszystkie trudności się opłaciły.

mtsco russia.jpg

 

Rosja zawsze była jednym z kluczowych rynków MTSCO.Produkty rurociągowe z dupleksem i stopami niklu do kilkudziesięciu firm z branży naftowejPomimo odległości między Chinami a Rosją, Mtsco stało się bliższe dzięki tej wizyty.Czekamy na rozwiązanie dalszych wyzwań w zakresie pozyskiwania zasobów dla Państwa w przyszłości.!

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

mt@mtstainlesssteel.com
+8613857354118
gkx1229
+86 573 82717867