Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Cherry Gao

Numer telefonu : +86 573 82602311

WhatsApp : +8613857354118

Free call

Co to jest wtrysk chemiczny?

April 6, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Co to jest wtrysk chemiczny?

 

Firmy z branży naftowo-gazowej poszukiwały sposobów na zwiększenie mocy produkcyjnych, poprawę wydajności procesów i zminimalizowanie przestojów maszyn.Obecnie wiele dużych firm usługowych na polach naftowych wykorzystuje system wtrysku chemicznego do oddzielania wody / gazu / ropy, ograniczenia korozji i zwiększenia produkcji, aby zwiększyć zyski z poszukiwań i wydobycia.

 

najnowsze wiadomości o firmie Co to jest wtrysk chemiczny?  0

 

Wtryskiwanie chemikaliów polega na wprowadzaniu specjalnych chemikaliów do strumienia lub zbiornika ropy naftowej w celu wykonania określonych procesów.Specjalne chemikalia mogą być wtryskiwane do wydobywanej ropy i gazu z głowicy odwiertu lub do złoża ropy i gazu przez pierścieniową przestrzeń wgłębną.

 

Systemy wtrysku chemikaliów są również stosowane w różnych ulepszonych zastosowaniach związanych z odzyskiwaniem ropy, zarówno na lądzie, jak i na morzu, w celu poprawy odzyskiwania ropy i gazu.

Zazwyczaj te zestawy do wtrysku chemikaliów obejmują zbiorniki na wodę, pompy dozujące, oprzyrządowanie, przewody i panele sterowania dla łatwej instalacji.Jest to typowy pakiet do wtrysku chemikaliów w studni produkcyjnej.

 

najnowsze wiadomości o firmie Co to jest wtrysk chemiczny?  1

 

MTSCO dostarcza rury przemysłowe dla przemysłu naftowo-gazowego od ponad dziesięciu lat.W ostatnich latach nieustannie dokonujemy przełomów w dziedziniezwijane przewody rurowe, przewody sterujące wgłębne i przewody sterujące wtryskiem chemicznym.Nasze zwijane rury są z powodzeniem stosowane w niektórych trudnych warunkach podmorskich i wgłębnych.Różne rozmiary, długości, poziomy ciśnienia, metody pakowania itp. Mogą być dostosowywane w celu ulepszenia metod odzyskiwania oleju i obniżenia kosztów operacyjnych.

Skontaktuj się z nami, prześlemy Ci próbki w celach informacyjnych.

 

najnowsze wiadomości o firmie Co to jest wtrysk chemiczny?  2

 

Istnieje wiele zalet stosowania systemu wtrysku chemicznego do wspomagania odzyskiwania ropy i gazu, w tym:

Opłacalność

Ruchliwość

Łatwa instalacja i konserwacja

Krótsze przestoje w naprawach

 

Więcej szczegółów produkcji, kliknij wideo: Jak wyprodukować niezbędne zwijane rurki w przemyśle naftowym i gazowym?

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

mt@mtstainlesssteel.com
+8613857354118
gkx1229